Kategorie: NástěnkaDršmaš 2013!
V sobotu 5. ledna ráno jsme Štěpka, Kiki, Marek, Pišák a Já vyrazili do Prahy na "Florbalový dršmaš", akci pořádanou místním oddílem Tom S.T.A.N. Dorazili jsme jako první a po malé chvilce jsme se utkali s naším prvním soupeřem. Po čtyřech odehraných zápasech, které pro nás skončili vcelku dobře, jsme byli na druhém místě, na kterém jsme se také po semifinálovém a opravu těžkém finálovém zápase nakonec udrželi. Sice jsme nezískali ten krásný voňavý štrúdl, ale za sebe můžu říct, že mi bohatě stačil ten nádhernej pocit. Po té, co jsme se rozloučili, jsme vyrazili zpět k domovu, ale už jen ve čtyřech. Za sebe, a pevně věřím že i za ostatní, mohu říct, že se mi výlet moc líbil a doufám, že příští rok pojedeme znovu třeba v ještě hojnějším počtu.

Martin


(články z knihy od ostatních účastníků)

Ahoj sportovci!=) Jak psaly holky, dostali jsme povolávací zprávu z Prahy od TOM S.T.A.N. opravdu narychlo, tedy jsem smskoval jen starším, zda alespoň naplníme auto a symbolicky se zúčastníme, když jsou v Praze Veverci žádáni. Nakonec jsme opravdu v minimálním počtu vyrazili a myslím, že jsme reprezentovali poměrně zdatně... =) I kdybychom však prohráli, akce to byla prima a opět jsme potkali fajn tomíky z Dakotů, Chippewy a pražských Staňáků. Příští rok tedy plánujeme jet obsadit kategorie mladších i starších s celým oddílem, budeme podporovat pořádající, aby dali termín dříve a nezapomeneme rozhodně ani na trénink kliček, triků, fint a grandiózních zakončení v extraligovém stylu! =) Mimo to jsme i využili a ukázali oddílová trička, která se moc líbila a upoutala pozornost tomíků z ostatních oddílů.
Tak už trénujte, my to okoukli a za rok se čeká útok na první místo - Veverčí florbal smršť! =)
Pyš

Pro úplný obraz Veverků, kteří tam s námi nebyli, přidám i já svou trošku do mlýna. =) Již několikrát zmíněný turnaj pro nás úspěšně skončil na druhém místě, což je úctyhodný výkon, vzhledem k našim výsledkům z bojů o "větev" alias trofej s podivnými škrábanci, jsme po krutém boji získali svou čest zpět. Jediným opravdovým soupeřem byl Ušák (alespoň doufám, že jsem mu nezkomolil jméno =), který nám dal po namáhavém kličkování mezi naším týmem poslední a rozhodující gól ve finále na prodloužení.
Osobně se mi turnaj moc líbil a příště snad vyhrajeme nejen kategorii Velkých, ale také Malých. =) Takže klidně trénujte a příští rok si jedeme pro jablečný štrůdl, který se uděluje spolu se šlehačkou coby pohárem za první místo. =) Nu což, máme alespoň nějakou motivaci.

Indoš! =)
Marek

ahoj všichni :) jak už se zmínila Štěpánka, obsadili jsme 2.místo, což vypovídá o naší sehranosti, moc se nám tato akce líbila a snad pojedeme i příští rok.
Kiki

Milí veverci, dneska jsme narychlo vyrazili reprezentovat náš oddíl na florbalový turnaj, který pořádal TOM Stan. Náš útok ve složení Martin a Marek dával soupeřům branku jednu za druhou a ani obrana (Pyš, Kiki a já) snad nezklamala. Navíc nám byl zapůjčen bezchybný brankář Jindra. Celkem se nám tedy dařilo a proto jsme obsadili pěkné 2.místo. Tak snad se to příště dozvíme dříve a pojedeme celý oddíl.
Zdeny

Komentáře


, stránky odpovědět

Čaute Veverci
Chhci říct, že máte opravdu hezké stránkya ještě jednou gratuluju k 2. místu na Dršmaši. Články koukám, že máte hodně spisovatelů článků tak to je hezký doufámm, že se někdy zase uvidíme na dalším výletě takjá vás všechny zdravím a čau
Malina

odpověděl(a)

Až teď koukám jaký tam jsou překlepy :( to mě štve

icon , - odpovědět

Děkujeme za super článek a jsme rádi, že jste nás tak skvěle reprezentovali! :) Gratulace k báječnému druhému místu! :)
Jen malinká poznámka: Pyšák je s "Y", je to náš tvrďák vedoucí, žádná měkká padavka :)