Kategorie: Nástěnka


Ahoj kamarádi Veverci,

už tento víkend nás čeká zcela nová akce - Celoddílový víceboj! Nu ale nemyslete, že tentokráte se bude bojovat municí! To v žádném případě. Tentokráte změříte své síly ve svých dovednostech a svém umu v kategoriích, tvořících nováčkovskou zkoušku, a pár dalších velmi praktických věcech, jejichž ovládání se Veverkovi nikdy neztratí :-).
Celá nová akce proběhne na Kokořínsku, což je kraj krásný, lesnatý, skalnatý a pahorkatý a mnoho z vás tam již bylo :) Večer složíme hlavy na oddílovém kempu pod skalním převisem a okolí. Tento kemp velcí cca před 2 lety obnovili z jednoho kempu opuštěného.


A kdy vyrazíme na ten souboj dovedností?:

V sobotu 25. 4. - sraz v 10:10 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi.

Návrat?:

V neděli 26. 4. v 15:25 tamtéž.


Důležité informace, co s sebou (hlavně pro nováčky):

- teplý spacák
(dobrá je pro zateplení fleecová deka či vložka, kdyby byly pochybnosti o kvalitách spacáku a v případě potřeby můžeme nějaké spacáky i půjčit - stačí se zeptat)
- karimatka (zabalit podél batohu)
- ešus, hrneček, lžíce
- hygiena (nezapomenout mýdlo, kartáček a pastu!)
- malý ručník
- kartička pojišťovny (stačí kopie)
- čelovka (důležité!) + náhradní baterie
- nůž
- léky s rozpisem (kdo bere)
- věci na turisťák (notes!!!, zápisník tomíka!!!, tužka!!!, zpěvník, uzlovačka!!!, KPZ!!!, šátek!!!) - všechny věci se budou na víceboj hodit
- jídlo na celou dobu výpravy VLASTNÍ
- láhev s pitím - 1,5 litru
- pláštěnka!!! (nikoli nepromokavá bunda, pláštěnku nutno vzít takovou, která vám nekončí u pasu, ale sahá alespoň po kolena)
- obutí (pevnou obuv do které jen tak voda nenateče, budeme v terénu!) a oblečení na ven, do přírody, s sebou si vezměte si oblečení na převlečení, když se po cestě zpotíme, hned se převlékneme do suchého
- převlečení na spaní (tepláková souprava)
- 160 Kč (na dopravu a drobné výdaje spojené s akcí)

Pamatujte, že vše si ponesete na zádech, tudíž sbalte vše do 1 batohu, maximálně si můžete vzít malý chlebník přes rameno, ale žádnou igelitku ani jinou věc do ruky!! :) Pak také pamatujte, že přes den sice může být pěkně, ale večer teplo být nemusí, tudíž zabalte i něco teplejšího na večer k ohni :)


Pokud byste vy nebo rodiče měli jakýkoli dotaz, určitě nám zavolejte, číslo na mě nebo Matěje či instruktory je v kontaktech na stránkách, nebo napište sem do komentáře. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy :)
V sobotu s vámi pojedou dva instruktoři, my vedoucí již budeme připravovat všechny vychytávky souboje na místě, tak prosíme, abyste je nezlobili a byli těmi nejlepšími Veverky :)

Doufáme, že už se na novou akci těšíte jako my, věříme, že se vše povede, každý uvidíme, jak na to s dovednostmi jsme a co se dá ještě vylepšit :) Zkrátka, uděláme si to pěkné, jako vždy :)

Za všechny vedoucí a instruktory,
Káťa

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.