Kategorie: Nástěnka


Ahoj Veverci,

doufáme, že se vám všem uplynulý víceboj líbil, že jste si ho užili a bavili se :-)

V co také doufáme je to, že se vám líbí nová oddílová trička, která jste včera dostali a většina z vás ho hned také oblékla na sebe :-) Nyní už máme stejná trička zase všichni, nejen ti, kteří zažili vlnu prvních oddílových triček, tuším v roce 2012 :-)

Byli bychom jen rádi, abyste věděli, že tolik triček a s potiskem, který jsme si sami zvolili, nyní můžeme mít díky finančímu daru jednoho hodného sponzora, a také proto můžeme každý z nás za nové tričko zaplatit jen 100,- Kč.
Jak již Matěj včera upozorňoval - všechny vybrané peníze za tato nová trička půjdou na dobrou věc - pomůžeme kamarádům, 2 sourozencům, z jiného oddílu (Chippewa), kteří se dostali do nelehké životní situace. Abychom je mohli nadále vídat na všech společných akcích, a aby mohli oni zažívat se svými kamarády z oddílu svého i dalších všechny povedené lumpačinky, stejně jako my, přidáme se k jiným oddílům a pomůžeme také.

Proto prosíme přineste 100,- Kč na tričko na schůzku a dejte je buď Matějovi nebo Štěpánce, ti budou mít seznam a zaznamenají si vás :-)

Nyní už nezbývá než popřát vám všem krásný týden!

Na viděnou!

KáťaKomentáře


icon , - odpovědět

Krása střídá nádheru! :)V tričkách/u triček vypadáte skvěle! Jen tu svou grimasu si nějak nepamatuju :))