Kategorie: Nástěnka


Ahoj Veverci,

hlásíme jednu změnu programu. Vánoční besídka neproběhne na schůzce 18. 12., ale až v pondělí 21. 12. Sejdeme se klasicky na altáně v 16h. Důvodem je nepřítomnost našeho hlavního vedoucího Matěje, který musí být tou dobou pracovně mimo republiku a také instruktora Tada, který byl zas svojí vysokou školou vyslán na soutěž robotů :) A protože jde o besídku, kde si máme předávat dárky, bylo by škoda, aby při tom Matěj s Tadem, kteří se oddílu celoročně věnují, chyběli. Věřím, že to chápete. Nadto já budu moci dorazit v pondělí také dříve, ne jen na konec schůzky, jako pátky.
Vyrobené dárečky (alespoň budete mít víkend na výrobu na víc :) ) a případně i cukroví na ochutnávku nezapomeňte s sebou :)

Nicméně schůzka v pátek 18. 12. bude. Čekejte ji pohodovou, nenáročnou a zábavnou :) Ostatně jako vždy :)Dokonce se na nás přijedou podívat i Mikeš s Elis :)

Těšíme se na viděnou

ahoj
Káťa a Matěj

Komentáře


icon , - odpovědět

Ano, ano je to tak, a i přes to bych poprosil ty, kteří si vylosovali Elis či mne ( Mikeše :-) ) jako příjemce dárečku ,aby svůj výrobek přinesli v původně určený den, tedy 18.12. . My se bohužel nedostaneme na besídku a své dárečky předáme již 18.12. Pakliže obdarovaný nebude na schůzce přítomen, pověříme předáním někoho z přítomných vedoucích či instruktorů.
Děkujeme za pochopení :-)