Kategorie: NástěnkaVeverci, tak opět po čase, pandemiích, třech letech prázdnin atd. jedeme na hory, Kusalíno nás zas čeká! =)

Zpět nad Vsetín, do divočiny, malebnosti a pohody.
Už abychom tam byli! =)
Kdo nezná nebo nebyl, mrkněte zde.

V odkazech níže pak naleznete podrobný seznam věcí (je z roku 2017 a nic se na něm nezměnilo), bezinfekčnost a potvrzení od lékaře. Potvrzení není výjimečně pro tuto akci starších bezpodmínečně nutné, budeme za něj rádi, pokud ho máte z tábora či školy, ale jinak hlavně bezinfekčnost, věci, léky a dobrou náladu. Na nádraží přímo před odjezdem si každý také udělá antigen (dodáme), tedy s tím si nedělejte hlavu. Kdo jede prvně, balte s rozmyslem a klidně volejte, ptejte se - nebudeme vybavení kontrolovat na schůzce, věříme, že jste již dost zkušení matadoři. Ať každý ale také, jako vždy, počítá s tím, že ponese svou část společných věcí/jídla pro všechny - to bychom rozdělili v sobotu na nádraží nebo pak po nákupu ve Vsetíně.
Ještě před odjezdem budeme na messangeru a na schůzce diskutovat míru zimního vybavení podle aktuálních podmínek, ale závěje asi nebudou, spíše jaro. Tedy věcí na sníh méně, hlavně boty a oblečení proti vodě / na převleční.


Seznam věcí

Čestné prohlášení - bezinfekčnost

(Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte)


INFO K ODJEZDU:
odjezd:
sraz v sobotu 12.3. v 8:00 (vlak jede v 8:22) na nádraží v ČELÁKOVICÍCH (ušetříme si tím čas čekání v Kolíně a jeden přestup)
návrat: v sobotu 19.3. v 19:54 na nádraží ve Staré Boleslavi

Kdybyste měli nějaké dotazy nebo postřehy, že vám tu nějaká informace chybí,
neváhejte zavolat nebo napsat sem do komentáře,
jinak se těším, jaké parádní to zase letos bude!

Ahoj!
M

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.