Kategorie: Nástěnka


Ahoj všem velkým Veverkům,

jak již víte, o nadcházejícím víkendu se chystáme na Kokořínsko vybudovat náš oddílový kemp.

Zde je pár drobných instrukcí:
Protože je tato akce již z náročnějších (vzpomínáte, jak jste chtěli drsnější, že? Tedy nyní máte možnost...), ale protože zase nejsme žádní amatéři a víme, že když jdeme do náročnějších podmínek, je nutná příprava a kontrola, tak v pátek přinesete na schůzku kompletně zabalený batoh se všemi věcmi, které si plánujete vzít s sebou, včetně oblečení (čepice, rukavice, šála) a bot, ve kterých budete šupajdit lesu vstříc. Podíváme se společně na vaše vybavení, něco si k tomu řekneme a v případě nutnosti doplníme, zkusíme půjčit, vyřadíme nebo jakkoli vyřešíme, prostě doladíme, abychom měli jistotu, že jsou všichni kteří jedou dobře a adekvátně připraveni.

Pojedeme v sobotu ráno (přesný čas na schůzce), a to autem, resp. auty.
Návrat je plánován na nedělní dopoledne, tedy cca do 12 h.

Jídlo jako vždy na podobnou výpravu - tedy na celou dobu pobytu. Určitě bude oheň, takže buřty a jiné teplé jídlo bude možno připravit, určitě také vezměte čaj, určitě nějakou sušenku na doplnění energie po cestě a opravdu ale neberte zbytečně moc. Jste ale staří harcovníci, tedy již víte, co potřebujete a unesete... Nezapomeňte také, že jedete jako skupina, tým, tedy ne vše je třeba brát jednotlivě - ešus jde sdílet ve dvojici, stejně jako hrnek, ne už ale ponožky či spacák! =) Nářadí můžete vzít také vlastní, kdyžtak se ale můžem dohodnout na schůzce, co vzít naše či oddílové (vlastní ale více než vítáno).

Pro všechny - každý si pro svou potřebu vezme vodu (ne minerálku!) na celý víkend, a to nejen na pití, ale i na vaření atd. Každý si vymění baterie v čelovce za nové a zkontroluje její funkčnost a každý ať si je také vědom toho, že nepřipravené veverky můžeme (a v případě nutnosti také necháme) doma - je to výlučná akce pro starší, zkušené, zodpovědné, co se chtějí posunout zase dál a zkusit něco nového, tedy se od vás očekává i odpovídající příprava a přístup. Odměnou pak bude nový, utajený oddílový kemp, společný zážitek z nového, co jen tak někdo nezažil a možná i oddílový rekord v přespání v "outdoorových" podmínkách. =)

Tak, howgh..=)
Tedy na schůzce, s vybavenim a v případě dotazů samozřejmě piště (sms, komentáře k článku), volejte. Pyš, Jirka i já jsme k dispozici.
Brzy na viděnou! :)

za všechny Káťa

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

icon , - odpovědět

Už se dost těším, k narozkám jsem dostala novou čelovku a rozdíl je hned vidět...:-)
Pyši, docela se tvoje instruktáž hodila..:-)

icon odpověděl(a)

Pecka, tak to jsem rád, je krásné vidět, že je vidět, že? =)
P.S.: Vzkažte doma, že na víkend vyberem kemp s místem kolem ohně, aby se kolem něj dalo čile poskakovat..=)