Kategorie: Nástěnka


Přišlo dnes od Tomka Hurta, náčelníka Dakotů!

Zdravím Vyzvědače z širokadaleka!
Omlouvám se hodně pozdní zaslání informací k Vyzvědačům. Prostě my, z komunistického severu, vše nějak nestíháme:)

V příloze zasílám malinký letáček, který si můžete vytisknout a použít na akci jako vstupenku do místního akvaparku:) Základní informace v něm naleznete, zde jen trochu shrnu:
MĚSTO:
Mělník

KDY:
Hra proběhne v sobotu 10.11.´12, pokud to ale jen trochu půjde, přijeďte v pátek navečer, ať si taky trochu poklábosíme - my i děcka. Odjet můžete klidně v sobotu večer po deváté (kvůli vyhlášení výsledků), nebo lépe - až v neděli po tom, co mrkneme na Kostnici a zdymadlo Hořín.
SPANÍ:
Malá škola ZŠ Velký Borek - předměstí Mělníku (Školní 11, 277 31 Velký Borek) - ideální cesta z ČD Mělník či ještě lépe z ČD Velký Borek. Spí se na zemi ve třídách. Spaní vyjde každého na 25 Kč za noc.
VYBAVENOST:
Na ZŠ dostaneme několik tříd, nicméně kuchyňka chybí. Na místě najdeme 3 varné konvice, možná starý sporák.
CO S SEBOU:
Každý hráč by s sebou měl mít propisku, baterku, dvacku jako startovné. Dále doporučujeme teplné oblečení, kostým (opravdu pomáhá, vzpomeňme na zametače, slepce či jiné eskapády!). Jídlo si každý oddíl řeší sám - nepočítejte s vyvařováním, vybavenost je skrovná. Nádobí zcela chybí - kdo chce instantní jídlo apod., musí přibalit ešus, lžíci, hrnek...
PROGRAM:
Páteční večer - kdo se sejde, určitě si program najde - kamarádi, stolní hry, procházka městem... Sobotní dopoledne = vysvětlenování pravidel a tvorba otázek, odpoledne a navečer pak vše vypukne. Po posledním kole hru rychle vyhodnotíme a na pořadu dne je volný večer. V neděli je možno navštívit krásnou Kostnici a unikátní zdymadla Hořín, kam se jdem příjemně krátkou vycházkou.
EXTRA:
Roháči s sebou musí vzít trofej nejcenější, o které zcela nepatřičně, drze a nekolegionálně hovoří jako o Větvi. Jakožto obhájci začínají s mínus třiceti body. Jakožto drzí obhájci s dalším mínus desítkou:)
KONTAKT:
Pro sichr mi prosím napište, že váš oddíl jede za a) soutěžit, za b) předat cenu Dakotům, za c) zanechat sympatický dojem, za d) nakoupit v mekáči nebo za e) zapět oslavnou ódu na pořádající oddíl.
Kontakt na mne mailový máte, telefon, pro jistotu - 732374573. Napište mi prosím i cca příjezd a odjezd, ať to můžeme zkombinovat.
Díky všem, užijte úterý!

Tomek
PS: BOM Hulváti - vy si asi mail přepošlete, co? Prozatím posílám jen Vénovi a Tradákovi.

Tolik tedy od Dakotů z České Lípy, my si podrobnosti domluvíme na páteční schůzce a pak je sem jen pro kontrolu přidáme. Rámcově ale platí to, že pokud na této schůzce velcí závazně prohlásí, že pojedou a sestavíme tak tým - bude to oddílová akce navíc - tedy vyrazíme a pustíme se do klání s oddíly, a to od pátka večer do neděle do rána. Pokud bychom také takto oficiálně jeli, mezi velké výjimečně přiberu i Básníka a Tomína, budou-li chtít, kteří prokázali aktivitu a pracovitost např. při čištění tyčí a pravidelně chodí. Kdyby se tým nesestavil, je pro velké jistě možno pod vlajkou oddílu jet na akci mimo turisťák, pouze samozřejmě s dovolením rodičů - jen bychom Dakotům nahlásili váš příjezd. Inu, a toť vše, tedy rozmýšlejte a v pátek! =)
Indoš,
Pyš
Plná velikost pozvánky