Kategorie: Nástěnka

Ahoj kamarádi, loupežníci, vážení rodičové,

již za tři týdny se společně s veverky opět vydáme do kouzelných vrchů vsetínských a po dlouhém předběžném hlášení a zvažování již nastává čas na závazné přihlášky, seznamy vybavení a ostatní náležitosti jarního tábora. To aby měl každý dostatek času se v klidu připravit a vybavit (a my nakoupit jízdenky, zásoby atd.). I tentokráte bychom přihlášku ponechali v elektronické formě, tedy byste si ji zde pouze stáhli, vyplnili a poslali mi ji zpět na e-mail. Platba může následovat až později (viz termín v přihlášce), ale o samotné nahlášení účasti - odeslání přihlášky, ale i odpověď, že váš veverk letos nejede, vás prosím co nejdříve, a to ideálně obratem, maximálně však do konce tohoto týdne (neděle 10.2.2013). Přihlášku, seznam věcí a další potřebné dokumenty najdete ke stažení níže.

Termín jarního tábora je stanoven již dlouho, malá změna je pouze v odjezdu a návratu. Kvůli obsazenosti chalupy jsme totiž byli požádáni, zda bychom nepřijeli ne v sobotu, ale až v neděli, což sice znamená, že návrat bude tentokráte také v neděli - abychom se neošidili ani o den - ale také to, že bude vytopená a zahřátá chalupa a prošlapaná cesta vzhůru k chalupě. Kdo byl, zná a třeba i někdy razil cestu metrovým sněhem do vrchu či vytápěl horskou roubenku, ví, jak moc veliké jsou toto výhody. Tedy jsme vyhověli a odjezd i návrat tak bude letos v neděli (přesné časy v přihlášce).

Cenu jsme však tentokráte, i navzdory zvýšení cen potravin a drah (a v podstatě všeho ostatního) ponechali, a to na příjemných 1500,-! Myslím, že je to na týden v horách se vším všudy opravdu velmi pěkná cena a jak veverci jistě potvrdí - každá koruna za to stojí. Novinkou je však jakýsi "storno poplatek", o který bychom poprosili, pokud by přihlášené dítko nakonec nemohlo jet - kvůli úspoře budeme lístky tam i zpět kupovat dopředu přes internet, na počet, na míru (věk, skupina, atd.). K tomu také rovnou využijeme nové kartičky oddílové tomíka, tedy prosím jistě nezapomenout!
Jako vždy bych jen také rád připomenul, že všichni vedoucí si hory platí také a berou si navíc z práce dovolenou,
za což jim patří opravdové uznání a můj velký dík.

Závěrem jen odkáži na fotoalbum z minulého roku (pro inspiraci) a zmíním, že letos je navíc v plánu například testování sněžnic v drsném terénu, nevídané záběry na outdoorovou kameru, nové hry, hříčky, včetně kurzů vaření a multikulturně, environmentálně ba globálně pojatého bloku "Voda na míle vzdálená", Katčiny ruční práce a lekce E.T.kety, Pyšákovy zasvěcené přednášky o blahodárných účincích spánku a neúnavného odpočinku (včetně praktických cvičení) a Jiříkovo opoziční - prakticky uchopené - téma "Těžba dřeva a proč ji tak milujeme!" =)

Speciální vybavení (v doporučeném bude pouze každoroční, obecné)
bude případně postupně doplňováno SEM:
-
-
-
-
-


A to už by opravdu mělo být vše, tedy prosím stáhněte, vyplňte, pošlete či případně napište,
že váš veverk domácí letos nepojede, ale příští rok už zatáčku jistě dotočí, nohu si ponechá
v celku a naše řady svědomitě doplní. Že, Lui-So. =)

Těším se na všechny, kteří letos pojedou do sněhem přikrytých svahů
a malebné roubenky nad městem Vsetín! =)

Matěj


Dokumenty:

Přihláška na jarní tábor Kusalíno 2013

Seznam věcí na jarní tábor Kusalíno 2013

Bezinfekčnost

Potvrzení od lékaře - může být táborové, ze ŠvP, musí být aktuální, ne však zcela nové

Komentáře

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

icon , - odpovědět

Ve Vsetíně je sníh a sněží, nahoře je min. půl metru a bude jistě mnohem víc - nezapomeňte návleky a nesmeky! (Návleky stačí i jen ušít tunely s gumou, aby sníh nezapadal do bot, nesmeky mívají i ve velkých marketech za rozumný peníz, mrknětě...)
Už jen pár dní! =)
Pyš

icon , Doplnění výbavy odpovědět

Ahoj všem účastníků Kusalína,

jen doplňuji vybavení. Vezměte si s sebou dostatečně velký kus látky (plus jehlu a nit), budeme šít obal na ešus. K tomu buď tenkou gumičku s brzdičkou (viz http://www.r-galanterie.cz/brzdy-kulate), nebo tkaloun, případně jiný textilní provázek. Výběr a vzor látky necháme čistě na vašem výběru :)
Kdo bude chtít, ať si vezme látky víc, nebo více vzorů, můžeme ušít i obal na příbor nebo na další věci, které s sebou vozíme na výlety a chceme je mít pohromadě.
Pokud k tomu budete mít nějaké dotazy, klidně mi zavolejte, číslo je v kontaktech :)

Na viděnou!