Kategorie: Nástěnka

Tady jsou ty články:)

Od Verčopéti
V sobotu ráno jsme čekali u Plocků. A šli jsme do muzea (Pyšák a Káťa měli jednu minutu zpoždění). V muzeu jsme nacvičovali na Cimrmana. Pak jsme se šli naobědvat. V 15,30 jsme měli sraz ve Staré Boleslavi na nádraží. Zamávali jsme rodičům a jeli. Když jsme dorazili, šli jsme do hotýlku Sluníčko. Tam jsme chvíli čekali než přinesou klíče. Nejdřív jsme nacvičovali náš kus a do toho tam přišel oddíl Stan a nevědělo se, jestli bude spát u nás nebo ne. A když se to dohadovalo tak jsme se najedli a šli jsme si vyčistit zuby. Odsunuli jsme si věci, pak jsme šli na schody zpívat písničky. Potom jsme šli spát. V neděli ráno jsme se šli nasnídat, vyčistili jsme si zuby a balili. Vzali jsme si kostýmy a jídlo na raut a šli jsme do Jiráskova divadla. A tam jsme nacvičovali představení JEDINÉ ŘEŠENÍ. A hned potom jsme šli hrát naostro. Hráli jsme jako první. Byli jsme odměněni pokřikem Dakotu a Chipeváků z hlediště, což nás potěšilo. Divadelní kusy ostatních oddílů se nám velmi líbily. Před vyhodnocením jsme si šli dát zmrzku na náměstí v České Lípě. Byla fakt dobrá. S Tom Stan jsme se umístili na krásném TŘETÍM místě. Po rozdání cen jsme šli do hotýlku Sluníčko a dobalili jsme si. Uklidili jsme a odešli jsme do muzea starých vykopávek. Po prohlídce v muzeu jsme šli na vlak. Při přestupu v Nymburce jsme díky špatně napsané informační tabuli náš vláček nestihli. Tím pádem se nás rodiče dočkali až o hodinku a půl později. Cimrman 2013 byl krásný, moc se nám líbil:)

Od Bizona
21. dubna jsme se odpoledne (po dopoledním opakování našeho jedinečného představení) sešli na Staroboleslavském nádraží a vyrazili do České Lípy. Cesta krásně ubíhala a tak než jsme se nadáli, už jsme byli na místě. Došli jsme do DDM a ubytovali jsme se. Pak jsme opět trénovali a trénovali a trénovali... Velcí dodělali kulisy, pak jsme si zazpívali a postupně si šli lehnout a vyspat se na druhý a náročný den. Ráno jsme si zabalili a s věcmi na raut kostýmy a rekvizitami, jsme šli vstříc Jiráskovu divadlu. Připravili jsme se shlédli úvod a sehráli naše báječné suprové prostě geniální představení. Pak jsme se podívali na díla ostatních oddílů, společně jsme se naobědvali a užili si krásný zážitek. Před vyhlášením jsme si dali zmrzku a už se opět vrátili do divadla na vyhlášení výsledků. No a konečně to nej nej nej, vyzvedli jsme si krásné třetí místo a dalšího kašpárka! Vyfotili jsme se jako loni a už si šli pro věci trochu si odpočinout a vyrazit. Ještě jsme se stavili v muzeu vykopávek a vyslechli krásný (i když dlouhý), ale přesto moc zajímavý výklad. Pak vyrazili na nádraží, rozloučili jsme se s Káťou a jeli domů. No, sice s menšími komplikacemi, ale ta hoďka navíc nám rozhodně nemohla tuhle suprovou výpravu zkazit!

Komentáře


icon , pochvala odpovědět

Super, super a ještě jednou super!! :) Moc chválím za oba články i od Verčopéti i od Bizona.
K té naší minutě zpoždění - příště si vysvětlíme, co znamená "akademická čtvrt hodinka" :)))

Každopádně jsem moc ráda, že, jak z článků plyne, se vám Cimrman 2013 líbil a užili jste si to. Ono v tak jedinečném oddíle, jako je ten náš, prostě špatné zážitky nejsou :))) Holt jediné řešení, je stát se Veverkem nebo jím i nadále být! :)

Přeju krásný den! :)