Kategorie: Nástěnka


Ahoj kamarádi,

máme tu novinku - akci, pořádanou nám známým oddílem TOM Magneti z Kamenického Šenova tuto sobotu 29. 11. Níže posílám pár informací, které by se vám mohli hodit, pokud máte v plánu na tuto akci zavítat :)

Kde se akce koná:

V základní škole na adrese Náměstí Míru 616 v Kamenickém Šenově. Zdobení bude probíhat v jídelně školy. Přikládám mapku pro lepší orientaci
http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.4763126&y=50.7753485&z=14&source=firm&id=357585

S sebou si můžete dovézt základní kruh na věnec, svíčky, drátek či ozdoby, nicméně tyto věci by na místě měly být k dispozici, jsou zajištěny místním květinářstvím, za cenu obvyklou, podobnou jako v květinářství (v běžném obchodě).

K dispozici dále budou větve smrku, túje - vše zadarmo a také 3 tavné pistole (doporučuji, máte-li, vzít si vlastní).

Lze samozřejmě zdobit i z vlastních materiálů. Zkrátka co si dovezete, to můžete bez obav použít :)

Poleva na perníčky se prodává v pytlíčcích (papírových kornoutech) cca za 1,- Kč. Cena perníčků se odvíjí od velikosti a pohybuje se mezi 3-5 korunami (za malý 2,- nebo 3,- Kč, za velký 5,- Kč). Lze pořídit již ozdobené perníčky a to za 10,- Kč.

Dále jsme dostali informaci z pořádajícího oddílu, že je dobré si udělat čas na prohlédnutí Panské skály, která je hned u silnice a kolem níž se jede autem :)

Číslo na vedoucího oddílu Magnetů je 721 330 618 a jmenuje se Kuba Kopecký :)

Doufám, že se vám akce bude líbit a navodí ve vás příjemnou vánoční atmosféru :) Šťastnou cestu a zlaté ručičky na zdobení a tvorbu čehokoli :)

Krásný den, zdravím všechny
Káťa

Komentáře

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

icon , - odpovědět

Díky za info Káťo, tak se těšíme, konečně osobně mrknem na to, co Magneti vlastně každý rok s takovým úspěchem pořádají..=)