Kategorie: Nástěnka


Tábor GASTRONAUTI 2017 - info pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi,
tady ještě pro přehled vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru:


Adresa
tábor TOM VEVERK
Jméno Táborníka
Bělčice
38743

Korespondence bude chodit na poštu k tábořišti, ke kterému se budou naši průzkumníci planet celý týden blížit. Pravděpodobně se tak k pohledům a dopisům dostanou až ke konci týdne či tak, jak bude mít doprovodný vůz cestu. Budeme se ale snažit, tak klidně pište jako o závod - vše nakonec dojde. =)


Kontakty na vedoucí

Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat či zavolat, budeme na příjmu. Dva vedoucí či instruktoři budou první týden vždy v doprovodném voze, ostatní budou s cestovateli, tedy se jistě s někým z nás spojíte, bude-li nutno. My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být. =)

Matěj - 773635349
Štěpánka - 731824493
Tadeáš - 774095919
Martin - 774246188Bourání a místo našeho letního táboření - mapa

Letos nebylo stavění, tak jste všichni vřele zváni alespoň na bourání a omrknutí tábora v jeho závěru. Bude to druhou sobotu (12.8.), kdy děti ráno odskotačí na vlak a zůstanou jen ti největší, kteří pomohou složit áčka a vybavení do srubu. Pokud byste tedy v sobotu dorazili, bylo by to prima - vše by se tak rapidně zrychlilo a mohli byste i s dětmi (a jejich kufry) rovnou mrknout po okolí či vyrazit k domovu. Pokud byste to takto plánovali, dejte mi prosím během prvního týdne vědět, ať vím s kolika rodiči počítat a pro kolik dítek pořídit lístek na vlak zpět (kupujeme tři dny předem - ČD...).

Tábořiště - MAPANávrat a předání kufrů

Návrat dětí z tábora bude v sobotu (12.6.) v 16:11 na hlavní nádraží v Praze a předání kufrů bude v neděli mezi 11 a 12 hod opět u Plocků (Riegrova ul.), až se vedení zmátoří a dožene část spánkového deficitu. =)

Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji klidných a krásných čtrnáct dní. Nám i vám. =)
MatějKomentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.