Kategorie: Nástěnka


Tábor FAZŮLKOV 2018 - info pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi,
jako každý rok vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru, který nás již přesně za měsíc čeká:


Nakládání věcí:
Věci táborníka (kufr atd.) dovezte ve čtvrtek 2.8. mezi 19:00 a 20:00 k Plockům, tedy do ulice Riegrova 11.
Ty, které se nevejdou do kufru, jako např. boty, spacák atd. zabalte i letos do batohu (nikoli tedy do tašky, pytle apod.), budeme je pak moci využít na výlety.
S věcmi vezměte i léky a doklady dle seznamu (bezinfekčnost apod.), abychom v sobotu opravdu již jen nasedli na vlak a vyrazili.
Prosím, myslete při balení také na to, že seznam věcí je orientační a že máme naši parádní ruční pračku - během tábora budeme tedy moci oblečení takto recyklovat a tím pádem toho dětem stačí méně či dokonce málo. Raději tedy místo dalšího svršku či spodku přibalte kolíčky na sušení prádla a my už se postaráme, aby k převlékání a praní skutečně došlo. =)


Dokumenty:

Seznam věcí na tábor

Bezinfekčnost

Posudek od lékaře


Kroj:
Jak jistě již mladí veverci avizovali (a jak jsme ukazovali na setkání v sadu), letos by měl být součástí každého zahrádkáře tento úbor:
- zelená zahrádkářská zástěra s bílým obdélníkem na prsou (na jméno), volitelně s velkou kapsou/kapsičkami
- bílé triko pod zástěru, které budeme moci obarvit, potisknout, zkrátka ještě na táboře přizpůsobit
- slamák - dle volby a přání, ale co nejvíce zahrádkářský, je to základ! =)






Odjezd na tábor - ZMĚNA ČASU SRAZU NA HLAVNÍM NÁDRAŽÍ - AŽ NA 8:40!
bude v sobotu 4.8., opět přímo z Prahy, z hlavního nádraží - cesta poté bude přímá, parádní, bez přestupů do Blatné- městečka kousek od tábořiště. Sraz bude na hlavním nádraží uvnitř - u východu z metra do 8:40. Pak již hurá na tábořiště. =)

Bourání a odjezd z našeho letního táboření + mapa
Letos opět nebylo stavění, tak jste všichni vřele zváni na bourání, omrknutí tábora v jeho závěru a ideálně rovnou odvoz dětí - po skvělé zkušenosti a vaší parádní pomoci minulý rok bychom to totiž s odjezdem rádi udělali stejně. Pokud by to tedy jen trochu šlo, rádi bychom společnými silami rychle sbalili tábor a děti naskládali do aut přátel a rodičů, čímž bychom nejen zrychlili vyklizení louky, ale také dopravu ratolestí domů, do Podolí, do lékárny. =) Letos to tedy bude to třetí sobotu (18.8.) a balit se bude již od rána. Prosím, dejte zde do komentářů vědět, zda přijedete, zda si odvezete dítka a případně kolik volných míst by u vás ještě bylo. Pokud bychom zjistili, že se nevejdeme, museli bychom tedy dopředu koupit lístky na vlak a zorganizovat dopravu i takto.

Tábořiště - MAPA

Návrat a předání kufrů
Návrat dětí z tábora bude v sobotu (18.8.) auty (viz výše, kdo s kým by jel bych opět napsal jednotlivým rodičům smskami), popřípadě vlakem na hlavní nádraží v Praze, pokud bychom se nevešli. Předání kufrů bude v neděli mezi 11 a 12 hod opět u Plocků (Riegrova ul.), až se vedení zmátoří a dožene část spánkového deficitu. =)


Adresa
tábor TOM VEVERK
Jméno Táborníka
Bělčice
38743

Pošta bude chodit na poštu do Bělčic u tábořiště, kam budeme velmi často jezdit pro vodu. Neručíme, že každý den, budeme se ale snažit, tak klidně pište jako o závod - vše nakonec dojde. =)


Kontakty na vedoucí
Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat či zavolat, budeme na příjmu, vždy alespoň někdo z nás (hlavně Matěj, půjde-li to alespoň trochu). My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být. =)

Matěj - 773635349
Štěpánka - 731824493
Tadeáš - 774095919
Martin - 774246188
Básník - 732 624 488





Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji klidných a krásných čtrnáct dní. Nám i vám. =)
Matěj


Komentáře


, Odvoz odpovědět

Přijedu tradičně na bourání. Budu mít 2 sedačky a podsedak.

, Odvoz zpět odpovědět

Ahoj, my si pro děti přijedem, případně můžem nabídnout další dvě místa.P

icon , Zástěry odpovědět

Ahoj, pokud někdo stále shání zástěry. Tak my jsme je kupovali na téhle stránce. Jsou úplně obyč, ale naprosto dostačující. Když se domluvíte ve více lidech, vyjde to logicky líp. Ale taková trága to není.
Hezké prázdniny a na nádraží naviděnou.
https://www.vrcholspanku.cz/zastera-s-laclem-jednobarevna