Kategorie: Nástěnka


AKCE SVĚTLUŠKAHola veverci, dávám informace, které zazněly na schůzce a jsou v Knize i sem, abychom to měli přehledně na jednom místě. Jde o dobročinnou sbírku Světluška, do které bychom se zapojili o schůzce a ten, kdo by mohl, tak i celý pátek. Kdyby nám pak zbyly věci, největší dobrodinci by mohli i v sobotu dopoledne. Organizuje to ale Subaru, tak ji předávám slovo...=)


SUBARU:
Ahoj všem,
Jak jsme si na schůzce říkali, od úterý probíhá sbírka Světluška. A my se zapojíme.
Je tu někdo kdo by chtěl (a rodiče ho omluvili ze školy), pomoct v pátek od rána? Určitě budeme vybírat během schůzky, s tím počítejte. Ale kdyby byl někdo ochotný pomoci už dopoledne tak bych byla moc ráda.
Kdo se bude chtít zapojit, nebo bude mít nějaké otázky, pište sem, nebo rovnou na moje číslo 730 575 713
Děkuju
S.Komentáře


, - odpovědět

Ahoj ráda se přidám ke Světluškám, ale jenom o schůzce. Předtím musím na školní parlament. Tak ahoj :D

icon odpověděl(a)

Jasně, chápem. Tak na schůzce ;)

icon , Informace odpovědět

Ahoj. Takže tady jsou doplňující informace. Ráno se sejdeme v 7:10 u mě doma a to jest v Brandýse ve Slepé ulici, (kousek od altánu, na rohu je Koruna), dům číslo 1901. S sebou mějte pohodlné boty a oblečení (tričko u mě dostanete světluščí), pití, sváču a co prostě uznáte za vhodné. Kdyžtak si u nás můžete cokoli nechat. Na oběd si klidně můžete dojít do školní jídelny, nebo si ho třeba koupit, to je na vás. Protože pak následuje schůzka, tak skončíme v 17:30. Rozhodně se nebojte, uděláme to tak, abyste si pak užili třeba ty Krkonoše a nebyli úplně mrtví :D
Klidně se ptejte, jestli jsem něco nezmínila

icon , Světluškáři =) odpovědět

Viktor:
Ahoj, já se hlásím na Světlušku. Můžu i místo školy, ale jen do 17h., pak odjíždíme do Krkonoš. Těším se, dejte vědět, kdy a kde mám být.

Pyšák:
Prima, Viktore, Subaru! Mne z práce rodiče neomluví, ale na schůzku dorazím snad dříve, abychom to ve městě mohli rozjet =)

Lůca, Sýsa, Eda:
AhojSubaru my tři můžeme, dáš nám vědět v kolik a kde. ahoj Lůca,Eda a Sísa