Kategorie: Nástěnka


Tábor KOBERCOVÉ 2020 - info pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi,
tady ještě pro přehled vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru:

jako každý rok přikládáme seznam věcí a několik málo instrukcí k letošnímu táboru. Kromě každoročního kroje letošní tábor opět nevyžaduje nic speciálního, pouze i letos k seznamu věcí zvláště doporučíme několik věcí zvláště:

- mokrobotky do potoka (ale ne crocksy - něco, co ve vodě z nohy nesjede)
- sladkostí pouze tolik, co se vejde do (zavřeného) sáčku na sladké, co dostali veverci již minulý rok - bude sladkého i jinak dost, o to nemusí být strach =)
- deku, boty a další zavazadla prosíme i letos zabalit ne do tašky, ale do klasického batohu na výpravy
(pro případ krátkého výletu či puťáčku větších i menších)
- děti budou letos spát v týpí a odpočívat v sítích za jídelnou, tedy se hodí deka pod karimatku a jedna menší na polední klidy a hlídky
- bude i dobrovolný program na batikování, tedy ať si děti vezmou cokoli bílého (např. triko), které by chtěli obarvit
- na cestu vlakem na tábořiště přibalit 1.5l vody či minerálky (ne sladkého pití) a sváču na cestu na tábořiště
- a jako každý rok také prosíme do papírové krabice buchtu či koláč na snídaně jako od maminky =). Stačí do dvojice, a pokud naprosto nestíháte, nic se nestane. Pokud ano, ideálně prosíme ne čokoládové či suprovocné - aby nám těch pár dní vydržely, každopádně to bude milé a ulehčí to službě první táborová rána =) Buchty prosíme v sobotu k vlaku - budou přeloženy do doprovodného vozu, který pojede přímo na tábořiště

Jinak - opět máme ruční pračku, tedy klidně oblečení zabalte spíše méně, ideálně funkční, které jen promáchneme, rychle uschne a může "jet" další kolo.


Nakládání věci:
Obě zavazadla táborníka (kufr a batoh s botami a dekou) dovezte ve čtvrtek 2.7. mezi 18:00 a 19:00 k Plockům, tedy do Riegrovy ulice, kde je později naložíme do velkého auta a poté odvezeme na tábořiště. S věcmi vezměte i léky a doklady dle seznamu, abychom v sobotu opravdu již jen nasedli na vlak a vyrazili.


Odjezd na tábor:
bude v sobotu 4.7., v 9 hodin dopoledne, tentokráte ale POZOR - vlakem z hlavního železničního nádraží v Mladé Boleslavi.
(Je to podobně daleko jako do hlavního města, ale z MB jede přímý vlak do Svoru, ze kterého je to jen kousek pěšky na tábor. Vlak odjíždí v 9:23.)

Dokumenty:

Seznam věcí na tábor

Bezinfekčnost

Posudek od lékaře

Adresa
tábor TOM VEVERK
Jméno Táborníka
Naděje 64
Cvikov
471 56


Kontakty na vedoucí

Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat (lépe) či zavolat, na táboře není elektřina, ale budeme nabíjet a pravidelně telefony kontrolovat, tedy se jistě s někým z nás spojíte, bude-li nutno. My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být. =)

Matěj - 773635349
Tadeáš - 774095919
Štěpánka - 731824493Návrat a předání kufrů
Letos opět prosíme rodiče na bourání, odvoz dítek a omrknutí tábora v jeho závěru. Tento způsob odjezdu a bourání se osvědčil, tak věříme, že to tak hladce proběhne i letos na Naději. Mělo by to být i jednodušší - týpí se mnohem lépe uklízí než staví :). Bude to druhou sobotu (18.7., příjezd od 8 hod)

Tábořiště a parking - MAPA


Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji klidných a krásných čtrnáct dní. Nám i vám. =)
Matěj