Kategorie: Nástěnka

Ahoj loupežníci,

tak je to tu! Konečně si spolu zase užijeme nějakou tu víkendovou akci. Jak už psala Subaru, tentokrát zůstaneme v blízkosti našich domovů a vydáme se obdivovat krásy okolí Brandýsa s okem přilepenýma na hledáčku. Ano, vyrazíme fotit. Tentokrát ovšem s menší obměnou. Jak fotit s nadupanou zrcadlovkou jsme vás už párkrát učili, ale co takhle focení s něčím, co má většina z vás stále u sebe? Přesně tak! Tentokrát se společně podíváme na to, jak můžete pořídit krásné fotky za pomoci vašich mobilní telefonů.

Sraz bude u jurty v sobotu 29. 1. v 9:00.

S sebou si vezměte teplé oblečení, respirátor, mobilní telefon, něco k pití (třeba termosku s čajem) a také něco k snědku. Kromě jídla, co si vemete s sebou bude také možnost opéct si buřta.

Protože vám chceme kromě focení ukázat také to, jak si můžete snadno a rychle svoje fotky pomocí telefonu upravit, nezapomeňte si prosím ještě doma stáhnout aplikaci, se kterou budeme v sobotu pracovat:

Picsart:
pro Android
pro iPhone

(Ti kdo vlastní telefon nemají se nemusí strachovat. Fotit se bude ve skupinkách, takže vám určitě někdo půjčí ten svůj.)

Konec celé akce bude záviset na tom, jak rychle nám to půjde a jak velká nám bude zima, ale počítejte s tím, že skončíme mezi 13:00 a 15:00 opět na jurtě. Tam se bude také topit, takže se bude mít i kde ohřát.

Do komentáře k tomuhle článku nám prosím napište, kdo dorazíte, abychom s vámi počítali a nakoupili dostatek buřtů, a my se na vás budeme těšit v sobotu u jurty.

Zatím se mějte krásně
Martin

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

, - odpovědět

Ahoj, s Verčou nám dnes skončila karanténa, tak ještě raději zůstaneme doma. Užijte si to

icon , - odpovědět

Já taky přijdu

icon , - odpovědět

Dorazim :)

, Cvak 2022 odpovědět

Ahoj večerní my s Elou přijdeme.

icon , - odpovědět

Zítra se uvidíme :)

icon , - odpovědět

Jedu. A už s moc těším.

, ucats odpovědět

ahoj, Jonas B. se tesi a dorazi, diky

, omluva odpovědět

Ahoj, bolí v mě v krku, bohužel se nezúčastním ani dnešní schůzky, ani výpravy. Užijte si to. Zorka

, účast odpovědět

Ahoj Krýša také bude.

icon , - odpovědět

Já přijdu:)

, Potvrzení účasti odpovědět

Mates a Miki dorazí. Marťaska