Kategorie: Nástěnka

Ahoj všichni,

Čas se nachýlil a již tento víkend si společně vedoucí a velcí vyrazíme zahrát paintball, abychom se trochu protáhli a dobře pobavili. Akce se bude konat v sobotu v kasárnách Hájek u Hostivic, kam se společně přesuneme auty z Brandýsa. (Pražští mohou cestovat po vlastní ose a to asi ideálně vlakem.

Hřiště máme zamluvené od 9:00 do 13:00 a na místo bychom měli dorazit 15-30 min před začátkem. To je informace zejména pro ty, kdo by chtěli jet po vlastní ose. Pro ty ostatní platí, že budeme vyrážet auty v 7:30 z Plantáže (ulice Plantáž u ZŠ Palachova).

Veškeré potřebné vybavení včetně overalu, rukavic, helmy a zbraně si půjčíme na místě. Nicméně asi doporučuji vzít si nějaké adekvátní oblečení, které vám pod overalem nebude vadit a nebude vás omezovat v pohybu.

Také si s sebou nezapomeňte vzít nějaké jídlo a pití. Pravděpodobně bude možné koupit si něco malého na místě, ale nespoléhal bych na to.

Zejména těm horlivějším z vás bych pak doporučil, aby si s sebou nezapoměli přinést také hotovost, protože by se jim mohla hodit na nákup většího množství munice.

Pro další info sledujte stránky a facebook a uvidíme se v sobotu.

Zatím se mějte

Martin

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.