Kategorie: Nástěnka

Ahoooj!

Příští víkend společně, jak už jistě víte z SMS, vyrážíme na sjezd Sázavy! :D Abychom se všichni potkali ve správný čas, na správném místě a vše proběhlo hladce, dovoluji si sem přiložit bližší informace. :)

Máme v plánu jet spodní tok Sázavy z Týnce nad Sázavou do Pikovic. Sjezd bude sice jednodenní (v neděli 12.6.), ale i tak, abychom se užili, se bude v Týnci ze soboty na neděli přespávat v kempu (Kemp Týnec). Bude tam ohýnek, takže pokud můžete, určitě dorazte už v sobotu, sraz bude mezi sedmou a osmou večer. :) Pokud ovšem nemůžete do kempu dorazit, sraz je v neděli v 9 hodin ráno, také tam.

Jak s dopravou? Předpokládáme, že se pojede auty, která zaparkujeme v Týnci, pak sjedeme řeku. Večer se do Týnce společně vrátíme vlakem, odkud se rozjedeme zpět ku domovům.

Co s sebou?
- Plavky (popřípadě i ručník)
- Něco na hlavu (sluneční brýle, opalovací krém)
- Oblečení na loď a převlečení!
- Boty do vody (pevně držící na noze, aby se nesesmekly)
- Šňůry (třeba prádelní) na přivázání lahve, barelu do lodi
- Jídlo
- Voda (alespoň 1,5 l)
- Kartička zdravotní pojišťovny a ISIC (či něco jiného na prokázání věku do vlaku)
V případě přespání v kempu ještě:
- Spacák
- Karimatka
- Stan
- Hygiena
- Zpěvník (máte-li a máte-li chuť)

Akce je, jak už také víte, pro Veverky a samozřejmě i rodiče, rodiny. Všichni jste tedy co nejsrdečněji zváni, rádi vás uvidíme! Pokud se ale jako rodič žel nemůžete vody zúčastnit, vyšlete své děti i tak. Lodí bude dost, kormidelníků taky, každý někde dostane místo. Ale právě proto prosíme, napište co nejdřív, kolik vás jede a kdy se k nám připojíte. Buď do zprávy nebo sem do komentářů (Veverci se prosím nahlásí všichni sem do komentářů jako obvykle ;D). Všem, kteří už tak učinili, děkujeme! :D

V případě nejasností nebo dotazů neváhejte jako vždy psát. Rádi vám odpovíme!
Vodě zdar!


Komentáře


, Dotaz odpovědět

Dobrý den, prosím ještě o potvrzení, ve vodácké výbavě, kromě lodí a pádel, budou i barely i vesty ? ,,,a v případě pečení buřtů je nutné si obstarat vlastní, nebo jsou nakoupeny \"centrálně\" ? vodě zdar !

icon odpověděl(a)

Ano, barely i vesty si půjčíme až na místě. A buřty si prosím obstarejte samostatně, centrální opékání nemáme v plánu. :D

, Přihláška odpovědět

Dobrý den,
my se zúčastníme, tedy Dan a já.
Přijedeme už v pátek navečer. Zkušenosti z vody mám,
kormidlovat můžu.
S přátelským vodáckým pozdravem
Otakar Košťálek, zákonný zástupce (otec)

ps: jaký je předpokládaný čas dojezdu do Pikovic ?

icon odpověděl(a)

Odhadovaný příjezd zpět do kempu je okolo 17:50.

, Oblečení na loď odpovědět

Prosím o bližší popis oblečení na loď:), nevím, co si mám pod tímto pojmem představit. Nejsem vodák, tudíž vůbec netuším, co mám s sebou zabalit na loď mně a klukům. Těšte se, jedu sama s Matesem a Mikim! Jediné, co umíme, je plavat. Příjezd hlásíme v pátek večer (vidím to tak ve 21 hod nejdřív-kluci se pozdě odpoledne vrací z Lipna ze školy v přírodě). A co ještě neumím, je postavit stan, tak doufám, že se najdou zástupy dobrovolníků:). Marťaska a 2M

icon odpověděl(a)

Jasně, na lodi se většinou jezdí jen v plavkách a tričku. A ty boty bych si vzala, ty se hodí, ale fakt musí na noze držet. Se stanem samozřejmě rádi pomůžeme a těšíme se! :)

, - odpovědět

Bohužel, dospělí máme program, Jirka je na škole v přírodě, ale vyslali bysme Elu, komu se máme ozvat, že by jí případně nabral, může klidně jet už v pátek :)
Děkuji Honza Prokop

, Omluva odpovědět

Ahoj veverci, bohužel na vodu nemůžeme jet. Kříží se nám to se svatbou našeho strejdy a byla by škoda kdybychom se neúčastnili. Tak si to moc užijte a hlavně se neutopte při zdolávání jezů Sázavy:). V+J

icon odpověděl(a)

Jé, to je škoda, ale přejeme vám, abyste si užili svatbu! :)