Kategorie: Nástěnka

Ahoj Veverci,

zde jsou instrukce k letošnímu kostýmu. Prosím napište do komentáře nějaké informace k vaší postavě. Cokoli vás napadne, povolání, zaměření, kde žijete, co máte rádi, zkrátka cokoli co vám přijde ohledně vaší postavy důležité.

Pro nováčky: Na táboře máme vždycky nějaký kroj/kostým, který se nosí na nástupy, etapy a podobně, souvisí s táborovou hrou a pomáhá dostat se do té správné nálady :)

Kostým je letos krom pár věcí úplně na vás, záleží na tom, jakou postavu si zvolíte. Elf šlechtic bude vypadat jinak než elf lučištník, astronom, nebo například bylinkář.

Čeho se musíte držet:
1. Kápě - klíčová bude kápě, podobná jako vidíte na obrázku, v barvě vašeho kmene
2. Měšec - můžete určitě použít měšec z předchozích let. Letos na něj nejsou žádné speciální požadavky ani co se velikosti týče.
3. Oblečení - oblečení by mělo odrážet charakteristiku vaší postavy, jak už jsem psala výše. Můžete mít různé haleny, šaty, sukně, kalhoty. Co prosím nenoste jsou výrazné barvy ostatních skupin (pokud budu červená, tak rozhodně ne např. jasně modré šaty), zelená je u toho trošku výjimka, ale pokusíte se nenosit vyloženě zelené oblečení, pokud nejste v zelené, khaki, nebo nějaký jemně zelený nádech je v pořádku. Je to čistě kvůli praktickým účelům, kvůli tomu, abyste se dokázali při etapách rychle rozlišit :) Dále se vyvarujte výrazným neonovým barvám, vzorům a podobně, také prosím nenoste, poslední čemu se prosím vyhněte jsou tepláky, mikiny, džíny a podobné věci, které do elfí estetiky nepatří.
4. Opasek - Na opasek není žádné specifikum, jen ho prosím mějte. Může být široký, tenký, může to být klidně jen provaz nebo kožený řemínek, který budete mít zavázaný v pase.
5. Doplňky - Doplňky zase souvisí s vaší postavou. Můžete mít různé šperky, ampulky, brnění a zbraně, nebo cokoli dalšího co vás napadne. Prosím vyvarujte se nebezpečným zbraním, pokud budete volit zbraně, tak ať jsou například molitanové, nebo jinak "neškodné". :)


Při tvorbě kostýmů se určitě můžete inspirovat různými, filmy, knihami a podobně. Mrkněte například na Pána prstenů, nebo Hobita, to je podle mého dobrý základ. Dále tu je nástěnka na pinterestu pro vaší inspiraci. Odkaz na nástěnku zde
Pak jsem našla také pár návodů na kápi, bohužel jsou oba v aj, ale myslím si, že i jen ty nákresy budou dost nápomocné :) Kulatá kápě
"hranatá" kápě

No a klasicky když budete mít nějaké otázky, nebojte se ozvat, rádi poradíme :)


S.

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

, Tábor odpovědět

Jsem alchymista a snažím se přijít na to jak změnit z olova zlato a z plastu diamanty.

, - odpovědět

jsem bylinkářka a umím léčit.zbírám bylinky a pak je suším.

, kostým odpovědět

Ahoj, já se jmenuji Elfia Jones a jsem poutník-léčitel
A já se jmenuji Rahan a jsem bojovník a lovec

odpověděl(a)

Máma upřesňuje - Miki je Rahan a Mates je Elfia Jones:).

icon , - odpovědět

Ahoj, díky všem co se vyjádřili!
A přidávám pár nápadů na další postavy, pro ty, kdo ještě nemají vymyšleno -- Alchymista, léčitel, lovec, kovář, hvězdář, chovatel, geolog, zeměpisec, učenec, písař, bard, kartograf, převozník.
Těším se brzy!
S. :)

icon , - odpovědět

Já budu zoldak s oblibou pro jeho magické dýky

, - odpovědět

Ahoj já budu nájemný špion/vrah

, - odpovědět

Ahoj já budu zabiják

icon , - odpovědět

Ahoj, já taky budu hranicar

, - odpovědět

Ahoj já budu bylinkářka

, - odpovědět

Ahoj, ja budu elf hraničář. Jonáš

, - odpovědět

Sever, já budu filosof.

, - odpovědět

ahoj my budeme lučišnici

icon , - odpovědět

Ahoj, já budu elfka knihovnice, pokud to jde:D

, - odpovědět

Ahoj já si zabíram elfku věštkyni

icon , charakter elfa odpovědět

Já budu elfka lučišnice a Pepa bojovník

icon , - odpovědět

Ahojky, já budu elfka kořenářka:)