Kategorie: Nástěnka


Každý správný detektiv musí samozřejmě nosit předepsanou uniformu. Zde je proto pro vás několik bodů, podle kterých by si měli detektivové zařídit svůj ohoz.

Bekovka - pokrývka hlavy bude letos v podobě obyčejné a jednoduché bekovky. Barva může být jakákoliv, ale raději volte spíše tlumenější barvy (hnědá, šedá) a rozhodně se vyvarujte barvám skupin (červená, modrá, zelená)
TIP: kdo by nevěděl, kde sehnat, tak za nás např. tip v obchodě Šipka v Brandýse.

Košile - měla by být jednobarevná a ideálně volte neutrální a světlejší barvy (bílá, béžová, šedá…)

Kšandy - tuto část kostýmu řešit nemusíte, detektivové je DOSTANOU NA TÁBOŘE. Budou v barvách skupin a budou tedy zobrazovat, do které detektiv patří.

Kalhoty - v černé barvě. Mohou být např. lněné, plátěné, případně i tepláky, ale musí být bez potisků, vzorů, log… a také ne džíny

Doplňky - nakonec si mohou detektivové doplnit své kostýmy o doplňky dle vlastního vkusu. Fantazii se meze nekladou. Může se např. jednat o kapesní hodinky, dýmku, lupu…

UPOZORNĚNÍ: mějte prosím na paměti, že kostýmy budou využívány na táboře v přírodě a velmi jednoduše se mohou věci ušpinit, nebo i poničit. Dojít k tomu samozřejmě nemusí, ale je potřeba s tou možností počítat a vybírat věci podle toho.

Kapitáni - Kostým pro kapitány je stejný, jako výše uvedený až na bod 3- Kšandy. U kapitánů budou kšandy nahrazeny vestičkami v barvě týmu. Ta již na táboře přidělena jako kšandy nebude a je třeba ji sehnat/ušít.

V případě jakéhokoliv dotazu, nebo kdybyste potřebovali s čímkoliv pomoct, se na nás neváhejte obrátit. Ideálně kontaktovat Elišku na WhatsAppu (734 644 232)

Kostým detektivaKostým kapitána

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.