Kategorie: Nástěnka


Letní tábor 2023 - Informace pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi, tady ještě pro přehled vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru:
Jako každý rok přikládáme seznam věcí a několik málo instrukcí k letošnímu táboru.

K seznamu věci by jsme chtěli vypíchnout několik bodů zvlášť:
- už tradičně, sladkostí pouze tolik, co se vejde do (zavřeného) sáčku na sladké. Zkušení veverci mají sáčky z minulých let, nováčci dostali letos na poslední schůzce - kdo nedostal, dejte vědět, dáme rozměry či dodáme =)
- deku, boty a další zavazadla prosíme i letos nebalit do tašky, ale do klasického batohu na výpravy (krosny)(pro případ krátkého výletu či puťáčku větších i menších)
- děti budou klasicky spát v týpí a odpočívat v sítích za jídelnou, tedy se hodí deka pod karimatku a jedna menší na polední klidy a hlídky
- dítko, které nemá speciální požadavky nebo alergie nemusí brát na tábor mýdlo či šampony - když táboříme u vody a v přírodě, chceme mít ekologické varianty i tohoto pro celý tábor
- na cestu vlakem na tábořiště přibalit 1.5l vody či minerálky (ne sladkého pití), oběd na sobotu na cestu na tábořiště
- a jako každý rok také prosíme do papírové krabice buchtu či koláč na snídaně jako od maminky =). Stačí do dvojice, a pokud naprosto nestíháte, nic se nestane. Pokud ano, ideálně prosíme ne čokoládové či suprovocné - aby nám těch pár dní vydržely, každopádně to bude milé a ulehčí to službě první táborová rána =) Buchty prosíme v sobotu k vlaku - budou přeloženy do doprovodného vozu, který pojede přímo na tábořiště.
-v seznamu věcí se dlouho vyskytovala utěrka na nádobí, tu prosím tentokrát nechte doma
-jinak chci upozornit na dvě nové/speciální věci v seznamu, a to že, prosíme, děti, co vlastní dalekohled, aby si ho vzaly na tábor a pak ať si děti přibalí nějaký bavlněný bílý kus oblečení, který budou moct nabatikovat při programu


Jinak - opět máme ruční pračku, tedy klidně oblečení zabalte méně, ideálně funkční, které jen promáchneme, rychle uschne a může "jet" další kolo.


Nakládání věci:
Obě zavazadla táborníka (kufr a batoh s botami a dekou) dovezte v pátek 28.7. mezi 18:00 a 19:00 k Tadovi, tedy v Brandýse na adresu Prokopa Velikého 504/5, kde je později naložíme do velkého auta a poté odvezeme na tábořiště. S věcmi vezměte i léky a doklady dle seznamu, abychom v sobotu opravdu již jen nasedli na vlak a vyrazili.


Odjezd na tábor:
bude v sobotu 29.7., v 8:10 z hlavního nádraží v Praze (vlak odjíždí v 8:43.) (sraz před obchody před pokladnami)

Dokumenty:

Seznam věcí na tábor

Bezinfekčnost

Posudek od lékaře (stačí i z 2022)

Adresa
Letní tábor TOM Veverk
331 62 Manětín

Kontakty na vedoucí

Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat (lépe) či zavolat, na táboře není elektřina, ale budeme nabíjet a pravidelně telefony kontrolovat, tedy se jistě s někým z nás spojíte, bude-li nutno. My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být.

Barča: +420 604 168 689
Tadeáš: +420 774 095 919


Návrat a předání kufrů
Letos opět prosíme rodiče na bourání, odvoz dítek a omrknutí tábora v jeho závěru. Tento způsob odjezdu a bourání se osvědčil, tak věříme, že to tak hladce proběhne i letos. Bude to druhou sobotu (12.8., příjezd od 8 hod).

Cesta k tábořišti (odbočka, parkování - č.2, a tábořiště) - MAPA


Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji krásné prázdniny.
Barča


Komentáře

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

Nebyly přidány žádné komentáře.