Kategorie: Nástěnka


Letní tábor 2024 - Informace pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi, tady pro přehled vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru:
Jako každý rok přikládáme seznam věcí a několik málo instrukcí k letošnímu táboru.

K seznamu věci by jsme chtěli vypíchnout několik bodů zvlášť:- už tradičně, dobrot na mlsání při poledním klidu pouze tolik, co se vejde do (zavřeného) sáčku na dobroty. Zkušení veverci mají sáčky z minulých let, nováčci dostali letos na poslední schůzce.

- deku, boty a další věci prosíme i letos nebalit do tašky, ale do klasického batohu na výpravy (krosny)(pro případ krátkého výletu či puťáčku větších i menších).

- prosíme balte věci vážně jen do kufru a krosny, žádný bedny a další tašky.

- děti budou spát v podsadových stanech, tedy hodí se deka pod karimatku a jedna menší na polední klidy a hlídky.

- dítko, které nemá speciální požadavky nebo alergie nemusí brát na tábor mýdlo či šampony - když táboříme u vody a v přírodě, chceme mít ekologické varianty i tohoto pro celý tábor.

- na cestu vlakem na tábořiště přibalit 1-1,5l vody (ne sladkého pití), oběd na sobotu a pláštěnku.

- a jako každý rok také prosíme do papírové krabice buchtu či koláč na snídaně jako od maminky =). Stačí do dvojice, a pokud nestíháte, nic se nestane. Pokud ano, ideálně prosíme ne čokoládové či suprovocné - aby nám těch pár dní vydržely, každopádně to bude milé a ulehčí to službě první táborová rána =) Buchty prosíme v sobotu k vlaku - budou přeloženy do doprovodného vozu, který pojede přímo na tábořiště.

- v seznamu věcí se dlouho vyskytovala utěrka na nádobí, tu prosím nechte doma.

- jinak i letos je seznam věcí zas trochu poupraven, ráda bych upozornila na to, že děti mají mít pytel na špinavé prádlo a to látkový (v minulých letech jsme procházeli zatuchlé igelitky plné mokrých ponožek), dále přibyl v seznamu kapsář, který je velice dobrým pomocníkem pro organizaci věcí v podsaďáku.Jinak - opět máme ruční pračku, tedy klidně oblečení zabalte méně, ideálně funkční, které jen promáchneme, rychle uschne a může "jet" další kolo.Nakládání věci:
Obě zavazadla táborníka (kufr a batoh s botami a dekou) dovezte v pátek 18.6. na 18h k Tadovi, tedy v Brandýse na adresu Prokopa Velikého 504/5, kde je později naložíme do velkého auta a poté odvezeme na tábořiště. S věcmi vezměte i léky a doklady dle seznamu, abychom v sobotu opravdu již jen nasedli na vlak a vyrazili.


Odjezd na tábor:
sraz bude v sobotu 20.7., v 9:40 ve Staré Boleslavi na nádraží (vlak odjíždí v 9:58.)

Dokumenty:

Seznam věcí na tábor

Bezinfekčnost

Posudek od lékaře (stačí i z 2022)

Adresa
Letní tábor TOM Veverk
Ještě doplníme

Kontakty na vedoucí

Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat SMS a v krizi případně zavolat, telefony budeme pravidelně kontrolovat tedy se jistě s někým z nás spojíte, bude-li nutno. My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být.

Barča: +420 604 168 689
Tadeáš: +420 774 095 919


Návrat a předání kufrů
Letos opět prosíme rodiče o odvoz dítek a omrknutí tábora v jeho závěru. Tento způsob odjezdu se osvědčil, tak věříme, že to tak hladce proběhne i letos. Bude to v sobotu 3.8. a víc ještě upřesníme během tábora.Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji krásné prázdniny.
Barča


Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.