Kategorie: Nástěnka

Milí veverci, dneska jsme s klukama dorazili z letní táborové školy, která se uskutečnila ve Sloupu v Čechách a moc jsme si to užili. Program byl opravdu nabitý, ale stál za to. Hned první den jsme dostali šifry, které nás zavedly na nějaké místo a tam byla šifra kam dál. Naštěstí jsme ke každé šifře dostali malou nápovědu. My, co jsme jeli na týden do Sloupu s tím, že nás toho už moc nepřekvapí jsme se nestačili divit. Třeba když jsme se měli jet projet na čtyřkolkách, nakonec jsme sice jeli, ale s pneumatikou, kterou jsme před sebou hezky tlačili...:-)Taky jsme poznali spoustu nových her z různých koutů republiky, znáte třeba kumču nebo vyzvědače? Ovšem ani výtvarná a dramatická činnost nechyběla, hráli jsme divadlo a kreslili umělecká díla(teda spíš jak kdo). Hodně jsme sportovali, rozcvičky byly samozřejmostí, ale utkali jsme se v branballu, který hrajeme i na táboře, lasovali jsme, učili se stavět lanové překážky. Taky jsme zkusili rogaining, což je takový orientační běh, jenom si můžete vybrat pořadí stanovišť. Jedno odpoledne jsme strávili focením písniček. To se dělá tak, že se snažíte vyfotit něco, co má název jako nějaká písnička, ale aby to ostatní uhodli. Mělo to jenom jeden háček, bonusové body byly za účast cizích lidí na fotkách a proto si o nás ve Sloupu museli myslet, že jsme se pomátli když jsme je prosili o podržení lana na kterém někdo visel...:-) Poslední den jsme celý strávili s členy ligy lesní moudrosti a naučili jsme se (snad) postavit tee-pee ,stříleli jsme z luku jako Vilém Tell,rozdělávali jsme oheň křesadlem,lukem. Když takhle listuju notesem vybavuje se mi spousta vzpomínek, hlášek a úžasných lidí. Doufám, že jsme si ten týden nejenom užili, ale taky se něco naučili a to bude přínosem i pro vás. Tak v září na první schůzce ahoj :-)

Komentáře


icon , No toto!!!! odpovědět

Cože Štěpko!!!! Tak takhle je to!!! Ode dneška ti už neřeknu jinak než Zdeny!!! :)))

icon , - odpovědět

Jojo, bylo fajn a jsem rád, že jste si z toho i nemálo odnesli..=) Jen jsi, loupežnice, drze zapřela svou krásnou přezdívku a ty čachry s Chippewákama ohledně přestupů do jiného oddílu, to si taky ještě vyřídíme! =)

icon , - odpovědět

Zní to všechno skvěle! :)) Těším se, až nám něco předvedete v praxi a samozřejmě na vyprávění :) Krásný zbytek prázdnin všem Veverkům :)